Торубара Оксана Анатоліівна/Oksana Torubara

Кандидат педагогічних наук, доцент / PhD in Professional Education, Associate Professor

Google Академія https://scholar.google.com.ua/citations?user=KxGsf1QAAAAJ&hl=uk&authuser=1

Освіта: 1995 – 2000 рр. Чернігівський державний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка (з відзнакою). Спеціальність: Педагогіка і методика середньої освіти. Історія. Англійська мова.

2006 – 2009 рр. Аспірантура Кіївського національного лінгвістичного університету. Спеціальність: 13.00.02  – теорія та методика навчання іноземних мов.

2012 р. Захист кандидатської дисертації на тему: “Формування самоосвітньої компетентності у студентів немовних спеціальностей з використанням інформаційно-комунікаційних технологій”, 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти .

2019 р. Міжнародна сертифікація.First Certificate for Teachers of Business English (FTBE) . International qualification from LCCI (2019)

• -сертифікований викладач Business English (міжнародна кваліфікація FTBE, Лондонська торгово-промислова палата);
  • -тренер вчителів для Нової української школи, учасник проекту МОН та Британської Ради в Україні “Вчителі англійської – агенти змін”;
  •  -тренер вчителів та вихователів мовних таборів у проекті МОН та Посольства США в Україні GoCamp;
  • -фасилітатор он-лайн курсу «Англійська для медіа-грамотності» від Університету Пенсильваніі та навчальної платформи Coursera у проекті МОН та Посольства США в Україні;
  • -TEDx спікер;
  • -автор підручників та навчальних посібників;
  • -учасник літньої школи Хью Деллара та Ендрю Уоклі “Teaching Lexically” (Metropolitan University, London);
  • -учасник програми стажування in-service course SOL “ELT through sights, sounds and stories: a real taste of Devon” (Північний Девон, Великобританія).
  • -На факультеті та кафедрі працює з 2000 року.
  • -Google Academy

Навчальні дисципліни: “Практика усного та писемного мовлення”, “Граматика англійської мови”, “Англійська мова за професійним спрямуванням” (математикам, фізикам, фахівцям сфери IT, хімікам, біологам, митникам та бізнесменам), “Практична фонетика англійської мови”, “Основи наукової комунікації англійською мовою”, «Міжнародні системи оцінювання мовного рівня», «Інноваційні методики викладання іноземних мов», «Бізнес англійська».

Запровадила blended  learning в університетську практику, фасилітує он-лайн курс “English for Media Literacy” від навчальної платформи Coursera, видала спеціалізований навчальний посібник з медіа-грамотності.

Досвід проведення воркшопів та майстер-класів: “Visual facilitating in EFL classroom”, “How to make learning memorable”, “To draw or not to draw?”, “Should an English teacher draw?”, “Practical ideas for ZNO”, “How to make small talk a big hit with your teens”, “Smart grouping techniques”, “Blended Learnig”, “My way to MOOCs”.

5 серій 24-годинних тренінгів для 150 вчителів Чернігова та Чернігівської області “Навчання англійської по-новому в початковій школі” в рамках проекту Міністерства освіти та науки України та British Council Ukraine “Вчителі англійської – агенти змін”.

Член IATEFL Ukraine, доповідач на міжнародних конференціях.

TEDx speaker:  TEDxIvanaFrankaSt Ed в Чернівецькому університеті імені Ю.Федьковича в жовтні 2017, “To draw or not to draw for better learning?” https://www.youtube.com/watch?v=3JOYiGqhY28&t=100s ; в травні 2019  – «My way to MOOCs»https://www.facebook.com/emilyanneessi/videos/10161812467825646/UzpfSTE0MDQ5NTAzOTYyMTkwMDE6MjI0MDQyODAxOTMzNzg5Nw/

Запрошувалась для виступів для Національної суспільної телерадіокомпаніі України в місті Чернігові: https://www.youtube.com/watch?v=ywHf5QPC5LQ&t=11s , http://chodtrk.com.ua/?page_id=154

Oksana Torubara is a PhD holder in the field of Professional Education and Associate Professor of the Foreign Languages Department. She has been a faculty member at T.H. Shevchenko National University “Chernihiv Colehium” since 2000. In 2017-2018 Oksana took part in the US Embassy teacher development program “English for Media Literacy” received special training as an online learning facilitator, and since then, she has been successfully implementing the main principles of blended learning into her teaching practice. She has published “English for Media Literacy” MOOC guide and introduced the new academic course for the students of her University. Oksana is also a TEDx speaker and a teacher trainer of the New Ukrainian School.

Author of more than 30 scientific publications

Member of IATEFL Ukraine, speaker and presenter

Speaker at TEDxIvanaFrankaSt Education in Chernivtsi (October 2017, 2019)

Education: 1995 – 2000. Taras Shevchenko Chernihiv State Teacher Training University (with honours). Specialty: Pedagogy and Methods of Secondary School Teaching. The English Language. History. 2006 – 2009 − Post-graduate School of Kyiv National Linguistic University. 2012 − Defended the thesis, became a PhD holder in theory and methods of professional education.   2019 − International Certification. First Certificate for Teachers of Business English (FTBE). International qualification from LCCI (2019).

Courses and subjects: General English, Academic English, English for Specific Purposes (Computer Science, Math, Physics, Chemistry, etc ), English for Academic Purposes, International testing systems, Business English, English for Career, English at Working Place, English Grammar, English Phonetics.