Розширене засідання робочої групи

24 квітня 2024 року відбулося розширене засідання робочої групи ОП Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова) ОС «магістр». Члени робочої групи (проф. Ольга Лілік, доценти Тетяна Хомич, Надія Грицик, Марина Ольховик, доцент кафедри Світлана Гергуль; вчителі Світлана Хропата та Інна Радченко, студентка Карина Трубіна) разом з гарантом ОП доцентом Ларисою Городничою обговорили нагальні питання удосконалення освітньої програми. До обговорення також були запрошені представники стейкґолдерів та роботодавців (Інна Черевко – директор Приватної мовної школи, Тетяна Бідулина – консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради), представник НПП доцент Олена Сазонова та здобувачі вищої освіти (Ірина Вешняк, Олена Якимчук, Марина Редько). Обговорили досягнення та перспективи освітньої програми, враження студентів від виробничо-педагогічної практики, результати працевлаштування першого випуску за цією ОП. За результатами зустрічі внесено зміни до складу робочої групи і певні корективи до самої освітньої програми. Зокрема, члени робочої групи погодили підсилити літературознавчий компонент ОП, ввести в ОК Методика навчання англійської мови у ЗЗСО, Методика навчання української мови, Методика навчання української літератури змістові модулі з особливостей навчання в умовах нової української школи та використання інформаційних технологій у навчанні, уточнити формулювання ЗК, ФК і ПК відповідно до проєкту Стандарту вищої освіти України другого (магістерського) рівня, галузь знань 01 Освіта/Педагогіка, спеціальність 014 Середня освіта (за предметними спеціальностями).

Автор тексту – Лариса Городнича