РОБОЧА ГРУПА NETTING ЗАВІТАЛА ДО ЛІЦЕЇСТІВ-ФІЛОЛОГІВ

П’ятниця має надихати. 26 квітня доценти Світлана Гергуль, Лариса Городнича і Марина Ольховик завітали з тренінгом до десятикласників філологічного спрямування Чернігівського обласного наукового ліцею. Показали в дії як злагоджено, цікаво та весело можуть працювати викладачі філологічного факультету, обговорили доступні джерела інформації та власний рівень медіаграмотності, прокачали разом навички розпізнавання фейкових новин, створили спільний алгоритм перевірки фактів. У цій позитивній атмосфері разом з викладачем кафедри іноземних мов Людмилою Ушаковою розповіли про переваги навчання в Національному університеті «Чернігівський колегіум» та на філологічному факультеті. Дійшли спільного висновку про зацікавленість у подальших зустрічах.

Підготувала Людмила Ушакова