Усьому є початок і завершення. У цьому і полягає діалектика життя. Так і сьогодні, 30.06.2024 р. отримали дипломи студенти філологічного факультету бакалаврського рівня освіти. Пролетіли, ні, пронеслися шаленим галопом чотири роки навчання, нелегкі, бо припали на ковід 19, початок війни, і всі незручності, випробування, що їх супроводжували.Але ми вдячні долі, що поєднала нас у групу українського відділення – У 43. Ми мали неймовірний досвід спілкування із викладачами рідного факультету та педагогами з інших закладів, проводили усілякі заходи в межах Zoom і наживо, отримували підтримку від декана Стеченко Т.О., золотого “пенделя” від куратора Сазонової О.В. Раділи, сумували, ображалися, пліткували, закохувалися, виходили заміж, працювали в школі і не в школі та, звісно, навчалися!! Зичимо факультету – процвітання, викладачам – сумлінних студентів, собі – легкої подальшої дороги в житті. Вітаємо всіх випускників зі святом вручення дипломів! Хочемо, аби настала найшвидше Перемога України! Дякуємо нашими захисникам і захисницям за можливість відчути хоча б трішки щастя в період лихоліття.

Випускниці У 43 – Доброскок А., Гащенко А.