Наприкінці останнього семестру навчання на бакалавраті на 4 курсі ОП «Середня освіта (Мова та зарубіжна література (англійська))» було проведено завершальну олімпіаду з англійської мови. Чотирнадцять бажаючих студентів виконали завдання частин “Use of English”, “Reading”, “Listening”, а також відпрацювали усні завдання в парах за форматом міжнародного іспиту на знання англійської мови Cambridge С1 Advanced. За результатами напруженого змагання вітаємо переможців: 1 місце – Галина Коваленко (група 41), 2 місце – Владислав Черняк (група 41). 3 місце поділили між собою чотири чудові філологині: Єлизавета Бабич (41), Вікторія Довженко (42), Євгенія Дрозд (42) і Катерина Шуст (42). Щиро зичимо переможцям олімпіади і всім цьогорічним випускникам бакалаврату подальшого професійного зростання! Хай любов до мови, як рідної, так і іноземних, ніколи не згасає, дарує натхнення і бажання самовдосконалення, приносить плоди добробуту й задоволення своєю працею.