23 квітня студенти А 22 групи разом із викладачами кафедри іноземної філології та освітніх технологій Гриценко Г.В. та Бирюк О.В. організували онлайн зустріч з учнями 9-Б класу спеціалізованої загальноосвітньої школи № 2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов. Викладачі ознайомили учнів із особливостями освітньої програми «Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література)» та окреслили її переваги. Студентки розповіли та продемонстрували презентації про різні аспекти студентського життя на філологічному факультету: зручний сайт університету, сучасні підручники та технології навчання, організацію дистанційного навчання, позанавчальні заходи. Наприкінці заходу Ганна Володимирівна Гриценко подякувала класному керівникові Сушковій Тетяні Миколаївніта учням за проявлений інтерес до філологічного факультету.

Автор тексту –Ольга Бирюк