Починаємо тиждень цікаво та продуктивно

У понеділок, 29 квітня аналітикиня Інституту масової інформації Олена Голуб провела лекцію для студентів Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т. Г. Шевченка “Списки рекомендованих медіа як інструмент підвищення рівня медіаграмотності суспільства та боротьби з пропагандою”.
Студентам було напрочуд цікаво слухати пані Олену, адже вона відповіла на одне з важливих запитання сьогодення: «Де читати правильні новини?» та «Які є індикатори вибору достовірного медіа?»
Наприкінці лекції студенти мали змогу ще ближче ознайомитися з діяльністю Олени Голуб і навчитися аналізувати статті різних медіа на предмет фейковості чи дотримання стандартів журналіста.
Найактивніші та найуважніші студенти отримали приємні подаруночки.
Висловлюємо щиру подяку аналіткині Інституту масової інформації та членкині Незалежної Медійної Ради Олені Голуб.

Текст Ангеліни Клесун