Обговорення змін до ОПП 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) освітнього рівня «бакалавр»

16 квітня 2024 відбулося розширене засідання катедри української мови і літератури філологійного факультету Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, на якому були присутні члени робочої групи ОПП 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) для здобувачів першого (бакалаврського) рівня, працедавці, здобувачі вищої освіти, випускники.
Проаналізували реєстр рекомендованих вибіркових дисциплін на 2024–2025 навчальний рік; у зв’язку з розробленням наскрізної програми практики для бакалаврських програм філологійного факультету ухвалили переформатувати розподіл навчальної й виробничої підготовки, зокрема: 3 семестр – навчальна практика (фольклорна) – 4 кредити (12 тижнів), 4 семестр – навчальна практика (діалектологічна) – 4 кредити (12 тижнів), 5 семестр – виробнича практика (педагогічна) – 6 кредитів (4 тижні), 6 семестр – виробнича практика (методична) – 7 кредитів (5 тижнів), 7 семестр – виробнича практика (педагогічна) – 9 кредитів (7 тижнів).
Дякуємо членам робочої групи, катедри, здобувачам, працедавцям, випускникам, нашим гостям за роботу!
Гарант ОПП – Т. Л. Хомич.