Колесник Олена Сергіївна

Доктор культурології, доцент, професор кафедри філософії та культурології.

Olena Kolesnyk

Doctor of sciences in Cultural Studies, associated professor.

ORCID iD0000-0002-0597-6489

На факультеті працює з 1998 року

З 2016 р. по теперішній час Колесник О. С. працює на посаді професора кафедри філософії та культурології Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

Освіта: Чернігівський державний педагогічний інститут імені

Т.Г. Шевченка. Вчитель історії та англійської мови, спеціаліст.

Навчальні дисципліни: культурологія, історія та теорія зарубіжної культури, культурологічна інтерпретологія, компаративна міфологія, культури народів Азії та Африки, українознавство.

Наукові інтереси: культурні універсалії, інтерпретації міфології, романтизм як трансісторичний феномен, шекспірознавство.

Наукові досягнення: Автор монографій «Феномен інтерпретації в художній культурі» (2014), ««Король Лир»: миф и триллер» (2018), та більш ніж 100 статей з питань історії та теорії культури.

Навчально-методична діяльність: Автор начального посібника «Вступ до культурологічної інтерпретології» (2017), методичних розробок з низки культурологічних дисциплін; гарант ОП «Культурологія» другий  (магістерський) рівень.