Студрада
Студентська рада філологічного факультету – представницький орган самоврядування здобувачів освіти Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.
До її складу входять: голова, два заступники, секретар, група райтерів, редакторів, дизайнерів, івент-менеджерів, а також проактивні студенти, охочі долучитися до громадського життя факультету та університету.
Мета студентської ради полягає у створенні умов для всебічної реалізації особистості здобувачів вищої освіти, їхнього гармонійного розвитку, забезпечення виконання студентами своїх обов’язків, а також захисту їх прав і свобод.
Діяльність студентської ради спрямована на удосконалення освітнього процесу на факультеті, формування соціальної активності та відповідальності студентської молоді, виховання їхньої духовності та культури.
Чому варто бути у студентській раді?
-Створюватимеш події і заходи на факультеті
-Знайдеш нових друзів
-Впливатимеш на вирішення питань студентського життя
-Розвинеш власні здібності й таланти
-Сформуєш лідерські якості
-Опануєш нові скіли
-Отримаєш цікавий і корисний досвід
Ми чекаємо на всіх охочих реалізовувати сміливі ідеї та здійснювати заповітні мрії!
Положення про студенське самоврядування
Хто входить до складу Студради?
![](https://philology.chnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D0%9C%D0%B0%D1%88%D0%B0-819x1024.jpg)
![](https://philology.chnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B0-819x1024.jpg)
![](https://philology.chnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D0%9B%D0%B5%D1%80%D0%B0-819x1024.jpg)
![](https://philology.chnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D0%9D%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8F-819x1024.jpg)
![](https://philology.chnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D0%91%D0%BE%D0%B3%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B0-819x1024.jpg)
![](https://philology.chnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D0%92%D1%96%D0%BA%D0%B0-819x1024.jpg)
![](https://philology.chnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BC-819x1024.jpg)
![](https://philology.chnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B0-819x1024.jpg)
![](https://philology.chnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D0%A1%D0%B0%D1%88%D0%B0-819x1024.jpg)
![](https://philology.chnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BA%D0%B0-%D0%A5%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0-819x1024.jpg)
Як потрапити до студради?
Зазвичай набір до студради здійснюється на початку нового навчального року. Охочі можуть заповнити форму, і їх кандидатуру розглянуть на актуальність. Але потрапити до студради можна й під час навчального року, головне – бажання.
Подати заявку в Студентськку раду 👉 https://forms.gle/yL5DhthJPnDcH5Mu7
https://drive.google.com/drive/folders/1W_4FZfe0p1t5MFFQHOu42jU3DoK9Leir?usp=sharing
Заяву на вступ до студентського активу можна подати 👉https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeanUv5977QjtUQkRzXvqZWIJMKLTAWvv4Er70XOqiru2J5rg/viewform