“Будьмо знайомі!”

Саме такими словами у вівторок, 28 листопада 2023 року, розпочалася зустріч філологічного факультету із одинадцятикласниками спеціалізованої загальноосвітньої школи № 2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова. Ініціаторками зустрічі стали доценти Марина Ольховик, Світлана Гергуль та Лариса Городнича. Вони розповіли учням про умови вступу та особливості освітнього процесу на факультеті. До проведення зустрічі доєдналися студенти 4 курсу Яна Машталір та Ліза Бабич, які провели з учнями вікторину та розказали про насичене студентське життя. Поділилася своїми спогадами про навчання на філологічному факультеті і класний керівник учнів, випускниця нашого факультету Дарина Никипорець. Було цікаво, затишно та весело. Впевнені, що після цієї зустрічі наша філологічна родина поповниться випускниками другої школи!

Підготували Яна Машталір та Ліза Бабич