День студента-англійця
Якщо ви опинилися тут, ми вважаємо, що вам буде цікаво ознайомитися з одним днем із життя студента Андрія. Ми спостерігали за ним протягом дня, і він, здається, не був проти.(Принаймні, ми на це сподіваємось).
Ви уявили Андрія, який з’явився на парі, точніше, після того, як устав із ліжка та відкрив ноутбук, буде слухати чергові нудні лекції й уплітати смачний сніданок? Якщо так, то ви ну дуууже глибоко помиляєтесь і маєте найбанальніші стереотипи про філологів (до речі, у цьому відео ми зруйнували їх вщент).
Ми привідкриємо вам завісу того, як проходив цей день в Андрія.
Викладач уже на першій парі запитує в Андрія не тільки про його справи «how are you?», а ще ставить цілу низку питань щодо його життя, хобі, уже очікуючи від нього відповідь in English. Що ж це виходить? Відразу робимо кроки для подолання мовного бар’єра та коректного вираження своїх думок! Навіть у програмі вивчення мови зазначено 0 лекцій та приблизно 120 годин практичних занять. 120 годин!
Андрій — здивований, він навіть не очікував, що можна отак раптом заговорити іншою мовою, тому він почав згадувати часи дієслів і граматичні конструкції англійської мови, намагався слідкувати за своєю вимовою, щоб викладачеві й носіям мови не різало слух. До речі, добре, що ми про це згадали, бо наступна пара якраз на відпрацювання «улюбленого» звуку «th». Ви маєте бути готовими до того, що ваш язик страждатиме поки набуде навички чіткої вимови високого рівня. Sorry, але без цього ніяк!)
Після продуктивної пари з англійської мови Андрій має змогу трішки розслабитися, обговорюючи прочитані стародавні міфи на практичному із зарубіжної літератури. Щоб не переплутати імена богів, він виписав їх у зошит та намагається запам’ятати ще когось, окрім Зевса й Афродіти.
Далі на нього чекає філософія. Андрій ще не знає, що філософствувати — це не тільки висловлювати певні «заумні» думки, а й тестувати та відпрацьовувати свої навички аргументації під час дискусії з викладачем, із кожним студентом, разом дізнаючись про нові, незвичайні філософські теорії, концепції й ідеї.
І насамкінець питання, а що ж там із домашкою?
А домашнім завданням із англійської буде — ретельно наслідувати вимову носіїв мови та повторювати це вголос. Нічого складного)
Андрій повністю задоволений своїм днем і вже готується відвідати завтра ораторське мистецтво й курс із критичного мислення, де він навчиться відрізняти правдиву інформацію від фейків та ретельно аналізувати все те, що поширюється в Інтернеті.
Можливо вам також буде цікаво:
- Як вступити у 2022 році?
- Умови вступу в деталях
- Наші спеціальності
- День студента-українця
- (Відео) Міфи про філологічний факультет
- А також, наші контакти та соц. мережі